14°C, 2Bft. Inloggen

De Taartenstand: 64  en Bokalenstand: 7

Hieronder staan alle taarten vermeld die in het roeiseizoen 2018-2019 behaald zijn door de competitiesectie van de D.S.R. Proteus-Eretes! Mis jij een taart? Laat het mij alsjeblieft weten via ct@proteus-eretes.nl.

TAARTEN

Roseninsel-8er
Off 8+; Proteus met Tim de Bruijn, Hendrik-Jan Kruijsen, Hans-Maarten Limburg, Cas van Mierlo, Brian Overeijnder (Skadi), Edwin van Tongeren, Mitch Geraedts, Bart Lukkes en st. Meike Lafeber.

Thêta Herfstregatta

H4+; Proteus met Jorn van Beek, Vosse Meijsen, Nick Hogendoorn, Luigi Maiorano en st. Lisanne van Etten.

Knorrensteijn Memorial Regatta

D4+; Close Call met Paula Lambregts, Roos van Hoften, Lotte Bruns, Laura de Vries en st. Ewout van der Heijden

H4+; SneeuwNickje met Jorn van Beek, Vosse Meijsen, Nick Hogendoorn, Luigi Maiorano en st. Lisanne van Etten.

Asopos Najaars

H4+; Proteus 3 met Jorn van Beek, Vosse Meijsen, Nick Hogendoorn, Luigi Maiorano en st. Lisanne van Etten.

Derv2x; Proteus 3 met Miriam van der Veer en Geke Rademaker.

Argo Najaars

H4+; Proteus 2 met Jorn van Beek, Vosse Meijsen, Marius Franx, Luigi Maiorano en st. Lisanne van Etten.

D4+; Proteus 1 met Lotte Bruns, Roos van Hoften, Romy Zwetsloot, Laura de Vries en st. Ewout van der Heijden

NKIR

DCl8; Tari de Jong, Anouk Brandwijk, Martiene Ubbens, Rintati Roza, Pien Kastelein, Michelle Dubbeld, Marije IJpma en Shea Haggerty.

HCl8; Nick Hogendoorn, Luigi Maiorano, Vosse Meijssen, Paul Donkers, Jasper Sprokkereef, Coen Jansen, Marius Franx en Ian Berkel.

Gyas-Hunze

4+ H1; Lange L met Arno Enthoven, Tim Geukers, Sebastiaan van Paasen, Lars Kleyn Winkel en st. Annelies ter Pelkwijk.

4+ H2; Stabiel met Stan van Nieuwamerongen, Dennis Böhm, Frank te Loo, Jelle Hoek en st. Meike van Dijk.

HCl4*; Dubbeldubbeltweemet met Thijs Moret, Max Bogert, Bas van der Werk, Bart van Vliet en st. Anouk Groenendijk.

Heineken OpeningsToernooi

4+ H1; d’Extros met Jorn van Beek, Vosse Meijssen, Nick Hogendoorn, Luigi Maiorano en st. Lisanne van Etten.

4+ H3; Stabiel met Stan van Nieuwamerongen, Ewout Buijs, Lucas Poker, Dennis Böhm en st. Huub Visser.

4+ D3; MBMB met Floor Janssen, Meike Bloem, Claire Wagenaar, Thirza Feenstra en st. Lisanne van Etten.

H 2x; Extrovert met Keenan Schuck en Daan Doelman.

Bavaria Aegir Lentesprint

BB D2; SchieTop met Oddessa Schokker, Kiki Drenth, Karin van den Berg, Hannah Bervoets en st. Rimke Beinema.

BB D3; Sho(r)t Iris van Kan, Judith Essenburg, Louise Guichelaar, Rimke Beinema en st. Jelmer Bloemhof.

Tweehead

MixCl2x; Proteus 1 met Paula Lambregts en Tom van Woudenberg.

Skiffhead

HCl1x; Proteus 4 met Aubin Macquart.

Skoll Cup

NSRF SB D2; Kapot met Puck van Boekel, Kate Makkink, Marit van ’t Walderveen, Mandy Vermeijs en st. Roos Spee.

HDispuut C4+; Team Tank met Karel Bouwmeester, Paul Donkers, Rik Busschers, Vosse Meijssen en st. Rens Breunissen.

HErv 1x; Daan doelman.

4+ D3; MBMB met Floor Janssen, Meike Bloem, Claire Wagenaar, Thirza Feenstra en st. Niroda Smit.

NSRF SB H3; Overdrijven met Hidde de Bos, Joris Linders, Ashraf Morra, Thijs Strooper en st. Marit Verboom.

4+ H3; Compensatie met Alex van Langen, Mats Kerver, Davy Kreuk, Yuri Laar en st. Ruben Couwenberg.

Traianus Regatta

NSRF BB H2; De Sproeiers met Freek Kunz, Ermanno Giudici, Luuk Verbaal, Niels van Rijn en st. Eben Rogers.

Okeanos Competitie Tweekamp

HCl1x; Daan doelman.

Proteus-Eretes in ’t Lang

4+ D 2; Hoezo? met Sophie Keemink, Emma van der Bent, Dianne Harting, Julia Rademaker en st. Marit Verheijen.

Mix 2x; Mirja Dooren en Thijs van der Zee.

4+ H1; d’extros met Vosse Meijssen, Jorn van Beek, Nick Hogendoorn, Luigi Maiorano en st. Lisanne van Etten.

4+ H2; Stabiel met Lucas Poker, Stan van Nieuwamerongen, Frank te Loo, Jelle Hoek en st. Gabi van Leersum.

4+ H3; Adtlantis met Friso Koeleman, Marien Verseput, Daan van der Werff, Lars Janssen en st. Kathlijn Wessels.

H4*; Semisenioren met Valentijn Elderhorst, Thijs Moret, Bas van der Werk, Bart van Vliet en st. Nadine Tiessen.

HOnerv C4+; Bliksem met Philippe van Mastrigt, Robert Heemskerk, Derek Labaar en Merlin Pielich en st. Milou Sengers.

NSRF BB H1; Ambivalent met Kevin Quax, Sam Houdijk, Wieger Verbeek, Maximilian Meijkamp en st. Gabi Verstappen.

Proteus-Eretes in ‘t Kort

D1x; Anoeska de Jong.

H1x; Thijs Boumans.

D2x; Ve-Two met Maaike Jansen en Pascalle Vermeulen (Viking).

MixErv2x; Twinners met Joris Vellekoop en Nanette Vellekoop (Gyas).

D4*; Natuurlijk Dévi Venneman, Anne-Kee Doing, Jasmijn Ponssen, Lotte van Dongen en st. Ewout van der Heijden.

HCl8+; Illuster met Roger Moens, Alec Hoogerwerf, Damien Helderman, Alexander Drent, Luke Marijnissen, Michiel van den Berg, Joost hogerheijde, Kim Johnson en st. Lilo Crasborn.

HErvC4+; Thijs Moret, Rik Feunekes, Bart van Vliet, Bas van der Werk en st. Anouk Groenendijk.

Grolsch Euros Drienerlo Regatta

H1x; Daan doelman.

Saurus International Regatta

DOnervC4+; Complex met Jasmijn Ooijevaar, Marsha Kamsteeg, Mirthe Otter, Tinka Cöp en st. Ahraf Morra.

MixCl8+; Optikant met Youri Penders, Daniël Ottens, Mike de Kuiper, Alex Hoogerwerf, Tanya Spee, Suzet Giltay, Nina van Dulmen, Annelies ter Pelkwijk en st. Jan groenhuis.

D4+ Sprintbokaal; Finaal met Dehlia Menger, Sylvie Wigmans, Myrthe van Vierzen (Laga), Sandy Prikanowski en st. Annelies ter Pelkwijk

Asopos Driekamp

DCl8+; CHAOS met Rintati Roza, Merel Dubbeldam, Shea Haggerty, Anouk Brandwijk, Tari de Jong, Marije IJpma, Pien Kastelein, Martiene Ubbens en st. Jonas Duifs

4+ D2; MBMB met Floor Janssen, Niroda Smit, Claire Wagenaar, Thirza Feenstra en st. Lisanne van Etten.

4+ H2; Compensatie met Mats Kerver, Alex van Langen, Davy Kreuk, Yuri Laar en st. Ruben Couwenberg.

4+ H1; d’extros met Luigi Maiorano, Nick Hogendoorn, Jorn van Beek, Vosse Meijssen en st. Lisanne van Etten.

Herv 2-; SBP met Daan Doelman en Rens Heddes.

Herv 1x; Daan Doelman

HOnerv C4+; Bliksem met Philippe van Mastrigt, Robert Heemskerk, Stef Crum, Merlin Pielich en st. Milou Sengers.

Rottebokaal

NSRF BB D1; SchieTop met Hannah Bervoets, Karin van den Berg, Kiki Drenth, Odessa Schokker en st. Yong-Yong Li.

NSRF SB D3; Florine Buijtenhuis, Elise Deen, Esther Teng, Mieke Steijger en st. Annefleur Bovekerk.

Gyas Meerkamp

4+ H1; d’extros met Vosse Meijssen, Jorn van Beek, Nick Hogendoorn, Luigi Maiorano en st. Kathlijn Wessels.

4+ H2; Florens Helfferich, Marien Verseput, Daan van der Werff, Lars Janssen en st. Kathlijn Wessels.

DLente C4+; St. Youri Penders in combinatie met Asopos.

Orca Competitie Slotwedstrijden

DCL8+; CHAOS met Rintati Roza, Michelle Dubbeld, Anouk Brandwijk, Shea Haggerty, Tari de Jong, Marije Ijpma, Pien Kastelein, Martiene Ubbens en st. Jonas Duifs.

BB D1; SchieTop met Hannah Bervoets, Karin van den Berg, Kiki Drenth, Odessa Schokker en st. Rimke Beinema.

Derv4+; Proteus met Renee van Zanten, Marjolein van Lierop, Sija van den Beukel, Xiao Xu Zheng en st. Jaep Koning.

Functie 8+; ’t Financiële Genootschap met Youri Penders in combinatie met Phocas, Orca, Okeanos, Pelargos, Gyas, Vidar, Thêta en Asopos.

 

BOKALEN

Najaarsbokaal

H4+; SneeuwNickje met Jorn van Beek, Vosse Meijsen, Marius Franx, Luigi Maiorano en st. Lisanne van Etten.

D4+; Close Call met Paula Lambregts, Roos van Hoften, Lotte Bruns, Laura de Vries en st. Ewout van der Heijden

Verenigingsbokaal Najaar

Ouderejaars competitiesectie

Vlietbokaal

H4+; d’extros met Vosse Meijssen, Jorn van Beek, Nick Hogendoorn, Luigi Maiorano en st. Lisanne van Etten.

Skiffbokaal

H1x; Daan Doelman.

Kruithuisbokaal

DCL8+; CHAOS met Rintati Roza, Michelle Dubbeld, Anouk Brandwijk, Shea Haggerty, Tari de Jong, Marije Ijpma, Pien Kastelein, Martiene Ubbens en st. Jonas Duifs.

Verenigingsbokaal

Ouderejaars competitiesectie